Студентське життя

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Студентське життя…Шалене і безтурботне, веселе і незабутнє… Це перший крок у доросле життя, перша «5» в заліковій книжці, перший вдалий іспит, незабутні дні і безсонні ночі , нові знайомі, які стають найближчими друзями на все життя, перші досягнення та перемоги, це перше кохання та перші сльози, це неймовірні емоції та незабутні враження та події.

phiitc2s2ho.jpg
.
Державний економіко-технологічний університет транспорту – це не тільки один з найкращих вищих навчальних закладів, який готує висококваліфікованих фахівців у галузі залізничного транспорту, це заклад, який створює сприятливі умови для розвитку творчих здібностей кожного студента та виховує справжніх особистостей.
Перед кожним студентом ДЕТУТ відкриваються двері у світ нових можливостей та шаленого студентського життя. Це яскраві концерти і неперевершені виступи, різноманітні конкурси і спортивні змагання, цікаві екскурсії та пізнавальні бесіди, наукові конференції та тематичні семінари.
Кожен студент має можливість стати членом Студентського Парламенту – органу студентського самоврядування. Це прекрасна можливість виховати в собі лідерські якості, дисциплінувати себе та знайти близьких собі по духу людей. Досвід, отриманий тут, стає чудовим скарбом на все життя. Це і вміння керувати, знаходити компроміси  та спільну мову з людьми, це спілкування з досвідченими та успішними, це знання та вміння, це яскравий відпочинок у компанії однодумців, це різноманітні подорожі та екскурсії, це оплески і визнання, це те, чого немає у звичайного студента.
У нашому Університеті є свої таланти, які запалюють зірочки на кожному концерті та зривають шалені оплески, дарують тепло і радість людям.
В Університеті кожного року проходять різноманітні конкурси, переможці яких нагороджуються подяками та заохочувальними призами. Це і Кубок Ректора з КВН, Міс та Містер ДЕТУТ, Золотий голос, ДЕТУТ шукає таланти та ін. Переможці конкурсів представляють Університет на міжвузівському та всеукраїнському рівні.
Викладачами кафедри «Фізична підготовка і спорт» протягом року проводяться змагання з різних видів спорту. Найпопулярнішим видом спорту в нашому Університеті є футбол, тому щорічно проводяться змагання за Кубок Ректора з футболу. Команда-переможець представляє Університет на міжвузівських змаганнях.
Студентське життя – це незабутні роки, які залишають назавжди свій слід у серці кожного студента. Тож не втрачай цей час, насолоджуйся кожною хвилинкою, адже 5 років пролетять, як одна мить.

Untitled_Panorama1.JPG