Міжнародні відносини та співробітництво

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Університет в галузі міжнародного співробітництва керується Законом України „Про вищу освіту” і встановлює ділові контакти з провідними транспортними вищими навчальними закладами СНД, науково-дослідними установами України та інших країн, міжнародними організаціями. В теперішній час університет тісно співпрацює з Білоруським державним університетом транспорту (м. Гомель), Ростовським державним університетом шляхів сполучення, Петербурзським державним університетом шляхів сполучення, Українсько-Польським Інститутом Управління (м. Варшава), Вищою технічно-економічною школою в Щецині (Польща).

В межах міжнародного співробітництва здійснюється обмін досвідом щодо організації навчальної, науково-методичної та наукової роботи, здійснюється підготовка спільних навчально-методичних видань, підтримуються культурні зв`язки, планується проведення спільних наукових конференцій, круглих столів, семінарів.

Фотозвіт Ознайомлення з організацією та управлінням рухом поїздів АТ «Польські державні залізниці»

Фотозвіт Зустріч з ректором Вищої школи менеджменту у Варшаві, вручення сертифікатів 12 липня 2013 р.