Сторінка довіри

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Іноді, за певних життєвих обставин, студенти, на жаль, не мають можливості відкрито і відверто поділитися з Ректором проблемами, що виникають у процесі навчання в Університеті. Цим користуються різні корисливі й непорядні люди. З метою недопущення в Університеті подібних фактів ми пропонуємо вам скористатись анонімністю. У зв’язку з цим у нашому вузі створено «СТОРІНКУ ДОВІРИ», де кожен із вас може у відкритому режимі залишити свої скарги, побажання та коментарі щодо якості викладання, ставлення викладачів до студентів, організації роботи навчального процесу тощо. Ваші звернення розглядатимуться керівництвом Університету щопонеділка. Інформація з нецензурною лексикою публікуватися не буде.

Також функціонує телефон і скринька довіри, розміщена в холі головного корпусу Університету, за допомогою чого ви можете безпосередньо зв’язатися з керівництвом Університету або залишити інформацію.

Телефони довіри:

+38 (044) 591-51-51 – В.о. Ректора - Брайковська Надія Сергіївна

+38 (044) 591-51-44 – помічник Ректора -  Стукало Аліна Вікторівна

Не залишайтеся байдужими і не бійтеся відстоювати свої права. Лише спільними зусиллями ми зможемо зупинити корупцію в нашій державі та запобігти її поширенню в нашому Університеті.

Конфіденційність та анонімність гарантуємо.

Залишайте свої коментарі, заповнювати поле "Ваше ім'я" необов'язково!