Нагороди Транспортної академії України

Рішенням Президії Транспортної академії України, Протокол від 16.03.2012 р. №1, за вагомий особистий внесок  у становлення та розвиток Транспортної Академії України нагороджено почесною відзнакою «Заслужений діяч Транспортної Академії України»:

-  Макаренка Михайла Володимировича - Ректора Державного економіко-технологічного університету транспорту;

-  Мироненка Віктора Кімовича - завідувача кафедри «Управління процесами перевезень»

-  Цвєтова Юрія Михайловича – професора кафедри «Облік і аудит»

-  Даніленка Едуарда Івановича- завідувача кафедри «Залізнична колія і колійне господарство»

Нагороджено Почесною грамотою за вагомий особистий внесок у становлення та розвиток Транспортної академії України та з нагоди 20-річчя від дня заснування Транспортної академії України:

-  Брайковську Надію Сергіївну – Першого проректора Державного економіко-технологічного університету транспорту;

-  Кельріха Мусія Борисовича - завідувача кафедри "Вагони та вагонне господарство".