Комітет з питань соціальної роботи

Онищенко Олександра
2-МО

Кулінська Катерина
4-Ф

В повсякденному житті ми часто настільки зайняті собою, що не помічаємо проблем тих людей, які поряд з нами. Але за допомогою різноманітних благодійних акцій та заходів, які проводяться соціальним комітетом нашого Студентського Парламенту, кожен студент має можливість не залишатися осторонь та підтримати того, хто цього потребує, проявивши таким способом свою небайдужість.

Щороку в ДЕТУТ проводиться акція «Об’єднаймося заради дитячої посмішки». Збираються кошти, іграшки, дитячі речі, книжки та канцтовари для дітей-сиріт й організовуються поїздки до дитячих будинків, де студенти-активісти не тільки передають зібрані подарунки, а й влаштовують різноманітні розвиваючі майстер-класи та весело проводять час з дітьми.

Щорічно проводяться акції до Дня здорового способу життя, боротьби з ВІЛ/СНІДом та багато інших заходів на підтримку здорового способу  життя, направлених на боротьбу з наркоманією, алкоголізмом, туберкульозом, гепатитом  тощо.

Влаштовуються і пізнавальні лекції на різноманітної тематики та благодійні концерти. Також в нашому університеті діє Центр волонтерської діяльності, де кожен студент має можливість проявити себе і не залишатися осторонь.