Студентська рада факультету «Управління залізничним транспортом»

Факультет «Управління залізничним транспортом» був створений у 1996 р. і сьогодні є одним із найпрестижніших факультетів університету.

Кожен факультет нашого  університету має свою студентську раду, і ми не є виключенням.

Студентська рада факультету «Управління залізничним транспортом» складається з:

·  Голови ради – Крисюк Марія  (4- ОПУТ)

·  Заступника голови та секретаря  – Малишка Сергія (1-ОПУТ-1)

·  Члени ради: Анатолій Климчук, Лаврентєва Анастасія (1-ОПУТ-1), Юлія Сіренко (3-ОПУТ), Чаплінська Оксана (1-ОПУТ-2), Базалівська Альона (1-ОПУТ-1), Мішина Тетяна (1-ОПУТ-2), Юхименко Єгор (1-ОПУТ-2), Коваль Інна, Сухенко Юрій (1-ОПУТ-2), В’ячеслав Куцик (4-ОПУТ).

Студенти «УЗТ»  беруть активну участь у житті університету. Саме тому жоден захід не відбувається без них. Але найбільші пріоритети студенти факультету віддають спорту.

Кожного року відбуваються вибори до Студентської ради, а отже всі бажаючі мають можливість потрапити до групи активних студентів факультету.