Студентська рада факультету «Економіки і менеджменту»

Голова Ради факультету ЕіМ
Соловйова Ксенія
2-МО

Історія виникнення факультету «Економіки і менеджменту». Факультет був  заснований  31 жовтня 1996 року та мав назву «Комерційна діяльність залізниць», з часом був перейменований на «Фінансово-економічний факультет». 1 квітня 2008 року факультет отримав назву «Економіки і менеджменту», яка використовується і сьогодні.

Кожен факультет нашого  університету має свою студентську раду, і ми не є виключенням. Студентська рада факультету «Економіки і менеджменту» складається з:

·  Голови ради – Соловйова Ксенія (2-МО)

·  Заступника голови та секретаря  – Медалович Анна (1-ОА)

·   Члени ради: Попович Юлія (1-ОА), Богданова Валерія (1-МО), Кобижська Анна (1-МО),  Оранська Надія (1-МО),  Сірченко Катерина (1-ЕП),Черненко Анна (1-ОА), Широкун Ольга (1-ЕП), Гориславська Аліна (1-ОА), Стасюк Олександра (1-ОА), Колайчук Альона (2-ЕП), Руденко Наталія (2-ЕП), Горлушко Анна (1-ОА), Касяненко Юлія (2-ОА), Марченко Альона (2-МО), Поляков Олександр (2-ФК)

Кожного року відбуваються вибори до Студентської ради, а отже всі бажаючі мають можливість потрапити до групи активних студентів факультету.

Студенти «ЕіМ»  беруть активну участь у житті університету. Саме тому жоден захід не відбувається без них, і неважливо чи то спортивні змагання, чи культурно-масовий захід, чи благодійна акція.

В 2014 році було започатковано традицію святкування Дня факультету. Це свято відбулося 03.04.2014 р. в нічному клубі «Forsage», де розігрувалися сертифікати «Щасливчик», що надавали право отримати позитивну оцінку «автоматом» з предметів, які були винесені на розгляд деканом факультету.

За участю Ради факультету проводяться такі заходи, як «Дебют першокурсника»,  «КВН», «Золотий голос ДЕТУТ», «Об’єднаємось заради дитячої посмішки», творчі вечори тощо, де активісти проявляють себе як багатогранні, творчі та неповторні особистості.

Але наші студенти не тільки гарно співають і добре танцюють, а й турбуються про стан навколишнього середовища. З цією метою регулярно проводяться прибирання парків, скверів та алей міста Києва.

Студентська рада «ЕіМ» активно співпрацює з деканом факультету Бакаєвою Іриною Георгіївною та заступником декана Куценком Іваном Георгійовичем,а також з методистами, викладачами факультету та Студентським Парламентом.

040414_59_0.JPG   040414_79_0.JPG

040414_80.JPG   IMG_4469.JPG