Студентська рада факультету «Інфраструктура і рухомий склад залізниць»

Голова Ради факультету ІРСЗ
Фурко Ірина
4-АТЗ

Факультет «Інфраструктура і рухомий склад залізниць» був заснований 31 жовтня 1996 року та  на сьогоднішній час має найбільшу кількість студентів серед інших факультетів нашого університету.

Факультет ІРСЗ має свою Студентську Раду, головною метою якої є захист прав і свобод студентів, а також забезпечення виконання ними своїх обов'язків, сприяння розвитку особистості, розкриття творчих потенціалів, талантів та здібностей, формування навичок майбутнього організатора і керівника.

Студрада факультету складається зі студентів різних курсів та спеціальностей:

-  Голова ради:
Фурко Ірина

-  Заступник голови та секретар:
Ковтун Олена

-  Члени ради:
Дмитрина Віктор
Нагорнюк Андрій
Палагута Вікторія
Бойко Аліна
Мельничук Олександр

Студентська рада тісно співпрацює зі студентами свого факультету, які надають перевагу як науковій роботі, так і культурно-масовій, або ж спортивним змаганням чи благодійним акціям, ми бермо активну участь у житті університету.

Щорічно, 31 жовтня,  ІРСЗ відзначає  День факультету. Особливістю цього заходу є розіграш сертифікатів «Шара», які надають право отримати оцінку «автоматом» та святкова дискотека з цікавими конкурсами та призами.