Скажи «ТАК» здоровим звичкам!

Як говорить відоме американське прислів’я : «В здоровому тілі здоровий дух». Тому озброївшись таким лозунгом 24 березня 2014 року в ДЕТУТ був проведений захід « Скажи «ТАК» здоровим звичкам ». Основною метою даної акції було ознайомлення студентів із пагубністю куріння, алкоголю та наркотиків та показ їм кращого, того, на що можна все це замінити і при цьому отримати набагато позитивніший результати.

24 березня в Україні оголошено днем боротьби із туберкульозом, тому серед студентів розповсюджувалась інформація про превентивні заходи та заходи боротьби із наслідками цієї небезпечної хвороби. Але, як відомо, на виникнення будь-якої хвороби впливає не один фактор, а їх сукупність, у зв’язку із цим було неприпустимо не повідомити студентів про них.  З цією метою була організована акція «Обміняй сигарету на цукерку», протягом якої активісти та волонтери університету поширювали серед студентів листівки «Мамо не кури, я задихаюсь» та «Куріння-це не модно», а також обмінювали сигарети на цукерки та показували, що існують кращі замінники, котрі не шкодять здоров’ю.

В 301 аудиторії була проведена лекція « Здорові стосунки», під час якої лектор пояснив різницю між любов’ю та залежністю, порадив як створити нормальні стосунки та способи уникнення складних міжособистісних ситуацій.

Ми сподіваємось, що проведенні заходи змінили ставлення наших студентів до шкідливих звичок та хочемо подякувати всім, хто допоміг в організації та проведенні даного заходу.

Комітет з питань соціальної роботи Студентського Парламенту