З «Надією» у серці завжди

29 квітня 2014 року в студентами Університету була проведена ще одна благодійна акція допомоги дитячому будинку «Надія». Завдяки Вашій підтримці та допомозі ми змогли порадувати діток зібраними речами, іграшками, канцелярією та придбаним, за зібрані кошти, спортивним інвентарем.

Діти зустріли волонтерів з великою радістю. Був проведений чемпіонат із футболу між командами «ДЕТУТ» та «Надія». Для менших учасників був організований майстер-клас із body art , в результаті чого діти та волонтери перетворились у різноманітних тварин та популярних героїв. Також був проведений урок гри на гітарі для всіх бажаючих.

Студентський Парламент висловлює вдячність керівництву Університету за можливість відвідати дитячий будинок та всім учасникам, як студентам так і працівникам Університету, за надану допомогу та небайдужість.

Комітет з питань соціальної роботи Студентського Парламенту

DSC_7322.JPG   DSC_7405.JPG