З «Надією» у серці

Цього року керівництво та студенти Університету взяли під свою опіку ще один дитячий будинок - «Надія», що знаходиться у с. Мокрець Броварського району Київської області. Якщо ви пам’ятаєте, то в нашому Університеті відбулась акція «Збережемо дитячу посмішку», в результаті якої з’явилась можливість надати допомогу двом дитячим будинкам, серед яких і з’явилась «Надія». Але, завітавши один раз, ми не змогли зупинитись і запланували іще одну поїздку, яка, завдяки допомозі нашого Ректора, стала реальністю.

Активісти Університету зібрались аби відвідати діток та провести майстер-клас з кулінарного мистецтва, а точніше з випікання шоколадного печива. Тому, закупивши все необхідне та купу повітряних кульок, 13 лютого 2014 року ми відправились до майже рідної «Надії».

Спочатку діти нас зустріли по-різному: хто - з пересторогою, а хто - з великою радістю, хоча до кінця гостин посмішки з обличчя дітей не сходили, що для нас стало найціннішою нагородою.

Ми чудово провели час. Дітки вчилися грати на гітарі, всі разом співали пісні, танцювали, грали в інтерактивні ігри, проводили ігрові конкурси, займалися спортом. А саме головне - ми навчили їх готувати печиво, хоча деякі із них в цій справі дали фору багатьом нашим активістам.

За декілька годин гостювання ми отримали величезне задоволення від спілкування з цими чудовими та різноманітними особистостями.

Сподіваємось, що керівництво нашого Університету допоможе нам найближчим часом здійснити ще одну таку поїздку, адже цього дуже прагнуть як діти, так і активісти. А також дякуємо усім за надану допомогу і за те, що ви не залишаєтесь байдужими.

Комітет з питань соціальної роботи Студентського Парламенту