Волонтерство у нашому університеті

Останнім часом, в Україні і у всьому світі великої популярності набуває  волонтерський рух. Волонтерство - надання допомоги тим, хто її потребує безкоштовно і від щирого серця.

І наш університет теж не залишився осторонь. Ось уже декілька років у ДЕТУТі діє Центр волонтерської діяльності. Сюди входять активні, комунікабельні, позитивні, веселі, милосердні та безкорисливі студенти, які хочуть допомагати іншим та зробити цей світ кращим. Допомагаючи іншим, вони реалізують себе, знаходять нових друзів та духовно розвиваються.

Волонтери виконують важливі обов’язки. Вони проводять благодійні концерти, яскраві акції та незабутні майстер-класи, пропагують здоровий спосіб життя, збирають кошти для дитячих будинків, проводять різні лекції та навчальні бесіди, що направлені на профілактику негативних явищ у студентському середовищі, таких як СНІД, наркоманія, алкоголізм та паління.

Тому, якщо ти активний, комунікабельний, маєш нестримне бажання допомагати іншим, змінити цей світ в кращу сторону, а також весело і з користю провести свій вільний час, приєднуйся до нас.