Конкурс на визначення кращої ідеї Меморіального комплексу Героям Небесної Сотні у місті Києві

   Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє, що Київська міська державна адміністрація та Міністерство культури України ініціює проведення Всеукраїнського відкритого конкурсу на визначення кращої ідеї Меморіального комплексу Героям Небесної Сотні у місті Києві.

  23 квітня 2014 року відбулась прес-конференція,присвячена початку Підготовчого етапу до проведення вищезазначеного конкурсу. З 23 квітня по 23 липня 2014 року відбуватиметься публічне обговорення Програм та умов конкурсу, ознайомитись з якими можливо на веб – сайті http://nebesna.rga.gov.ua/images/docs/programa _ta_umovj.pdf

   Завантажити афішу для друку за посиланням: http://nebesna.rga.gov.ua/images/docs/afisha _fsnal.pdf

   З 15 травня 2014 року на офіційному веб-сайті www. nebesna.rga.gov.ua.  буде доступна для завантаження заявки на участь у конкурсі.

   Заявки на участь в конкурсі прийматимуться на електронну пошту: mgns.kyiv@gmail.com   або за адресою: 01001, Україна, м. Київ, вул. Хрещатик, 32, з 15 травня до 23 липня 2014 року.

   З огляду на викладання, просимо Вас довести вищезазначену інформацію до відома студентів ввіреного Вам навчального закладу.

   Додаткова надаємо контактний телефон організаторів конкурсу: 068-687-11-96

   e-mail: mgns.kyiv@gmail.com

   http://www. nebesna.rga.gov.ua