ВУЗ: КОРУПЦІЯ - STOP

Шановні студенти!

У наш час дуже активно розвивається корупція в університетах. Вона може проявлятись у різних видах: під час прийому до вишу, професійної діяльності викладачів, матеріально-технічного забезпечення, під час захисту дисертацій, ліцензування та акредитацій.

Про корупцію у ВУЗах знають усі, про неї пишуть та говорять, але ніхто не вживає суттєвих і дієвих заходів для боротьби з нею. Саме тому, було створено незалежну від ВНЗ, ГО "По боротьбі з корупцією та незаконною діяльністю", яка впровадила проект "ВУЗ: КОРУПЦІЯ - STOP". Організацією створено сайт  www.vuz.org.ua, на якому відображена інформація про всі ВУЗи України, а також розміщено форму повідомлення про факт корупції у конкретному вищому учбовому закладі, яку має можливість заповнити будь який студент.

На кожний факт виявлених корупційних діянь, від імені орзанізації буде направлятись повідомлення про виявлені факти вчинення корупційних правопорушень спеціально уповноваженим суб'єктам у сфері протидії корупції, керівництву ВУЗу. а також громадськості через соціальні мережі.

Результатом реалізації цього проекту, повинно стати створення реальної системи протидії корупції та забезпечення нормальної роботи ВНЗ.