Захист дисертацій!

Діяльність докторантури і аспірантури і Україні регламентується Пололоженням про підготовку науково-педагогічних та наукових кадрів, яке затверджене Постановою Кабінету міністрів України від 01 березня 1999р. № 309.

Державний економіко-технологічний університет транспорту (ДЕТУТ) веде підготовку в аспірантурі Університету наукових та науково-педагогічних кадрів за рахунок коштів Державного бюджету України за державним замовленням - за нуковими спеціальностями:

Шифр

Назва спеціальностей

Рік відкриття

01.02.01

Теоретична механіка

05.11.07

Оптичні прилади та системи

05.13.05

Комп'ютерні системи та компоненти

05.22.01

Транспорті системи

05.22.06

Залізнична колія

1998

05.22.07

Рухомий склад залізниць та тяга поїздів

1998

07.00.07

Історія науки і техніки

08.00.04

Економіка та управління підприємствами (секція І - Діяльність транспорту та зв'язку)

2003, перевідкриття - 2007

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Умови прийому до аспірантури ДЕТУТ

До аспірантури з відривом та без відриву від виробництва приймаються громадяни України, що мають вищу освіту і кваліфікацію спеціаліста або магістра. Підготовка аспірантів для підприємств і організацій, вузів недержавної форми власності передбачає відшкодування університету витрат на підготовку, виплату стипендії ( по денній формі) цільовику.

Перелік документів , що подаються для вступу до аспірантури:

·  заява;

·  особовий листок з обліку кадрів з фото 4х6;

·  копія диплому про закінчення вищого навчального закладу із зазначенням одержаної кваліфікації спеціаліста або магістра та бакалавра;

·  копія додатку до диплома (бакалавра, магістра чи спеціаліста);

·  список опублікованих наукових праць і винаходів (при наявності);

·  посвідчення про складання кандидатських іспитів (при наявності);

·  письмовий висновок передбачуваного наукового керівника.

·  висновок кафедри;

·  копія паспорта (1, 2, 11 стор.);

·  довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру.

Вступники до аспірантури складають конкурсні іспити по спеціальності, філософії, однієї з іноземних мов.  Особи, які склали кандидатські іспити, при представленні посвідчення, звільняються від відповідних вступних іспитів.

Вступні іспити до аспірантури проводяться у жовтні -листопаді.

Аспіранти, які навчаються з відривом від виробництва і успішно виконують індивідуальний план підготовки:

· отримують державну стипендію у разі зарахування на навчання за державним замовленням у відповідності з чинним законодавством України;

· користуються щорічно канікулами тривалістю до двох календарних місяців, які включаються до загального терміну навчання.

Аспіранти, які навчаються без відриву від виробництва та успішно виконують індивідуальний план роботи, користуються пільгами згідно з чинним законодавством України.

В Університеті відкрита докторантура за науковими спеціальностями:

Шифр

Назва спеціальностей

05.13.05

Комп’ютерні системи та компоненти

05.22.06

Залізнична колія

05.22.07

Рухомий склад залізниць та тяга поїздів

08.00.04

Економіка та управління підприємствами

Прийом документів до докторантури відбуваються у вересні- жовтні.

Перелік документів для вступу до докторантури:

1) заява;

2) особовий листок з обліку кадрів з фото 4х6;

3) список опублікованих наукових праць і винаходів. Аспіранти, які не мають опублікованих наукових праць і винаходів, подають наукові доповіді (реферати) з обраної ними наукової спеціальності;

4) медична довідка про стан здоров’я за формою № 086-у;

5) копія диплома про закінчення вищого навчального закладу із зазначенням одержаної кваліфікації спеціаліста або магістра (особи, які здобули відповідну освіту за кордоном, - копію нострифікованого диплома);

6) посвідчення про складання кандидатських іспитів (за наявності складених кандидатських іспитів);

7) розгорнутий план дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук (далі – докторська дисертація);

8) копія диплома про присудження наукового ступеня кандидата наук (у разі здобуття відповідної освіти за кордоном – копія нострифікованого диплома).

Паспорт та диплом про вищу освіту подаються вступником особисто.

Диплом про присудження наукового ступеня кандидата наук подається вступником особисто.