Запрошуємо Вас на навчання в ДЕТУТ!

Шановні працівники залізниці, діти яких навчаються в 11 класі, професійно-технічних училищах, закінчили школу в 2014, 2013, 2012 і т.д. роках або працюють.

Державний економіко-технологічний університет транспорту повідомляє Вас про новації вступної кампанії у 2015 року, передбачених ст. 44 Закону України « Про вищу освіту»:

1. Вступ на денну та заочну форму навчання буде лише за сертифікатами 2015 року.

2. Вступних екзаменів для тих, хто давно закінчив школу, не буде.

3. Для дітей, батьки яких працюють на залізниці, за Правилами прийому передбачено першочергове зарахування на бюджет.

4. Для тих, хто буде навчатись на довузівської підготовці, встановлено додаткові 20 балів.

5. При реєстрації на складання тестів потрібно добре знати перелік предметів на обраний напрям підготовки.

6. При реєстрації на складання тестів потрібно вказати вуз і напрям підготовки, якому Ви надасте перевагу при вступі.

7. Реєстрація на складання тестів ЗНО буде проводитися в період з 05 січня по 20 лютого 2015 року.

8. Для тих, хто має диплом бакалавра, є можливість вступу на будь-яку спеціальність  ступеня спеціаліста або магістра за додатковими екзаменами.

9. 7 лютого 2015 року о 10.00 годині День відкритих дверей. Запрошуються всі бажаючі.

10. Обирайте Державний економіко-технологічний університет транспорту.

Детальну інформацію можна отримати:

тел.: (044) 248-94-91, (044) 591-51-89, (044) 465-42-89
detut@detut.edu.ua, pk@detut.edu.ua