Оголошення!

В зв’язку із переходом на нову систему стипендіального забезпечення та у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 1047 від 28 грудня 2016 р. і №1050 від 28 грудня 2016 р. всім студентам, які мають право на пільги необхідно до 01 лютого подати у відділ навчально-виробничої практики та зв’язків із виробництвом пакет необхідних документів.
Автоматичного продовження соціальних стипендій не буде!
Соціальну стипендію можна отримувати лише після подачі повного пакету документів та власноручно написаної заяви на ім’я Ректора університету.
До заяви додаються: копія паспорта, ідентифікаційного номера та студентського квитка.
Крім того подаються завірені копії таких документів:
Переселенці – копія довідки про взяття на облік переміщеної особи.
Чорнобильці – копія посвідчення особи, що постраждала внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
Діти-сироти – копія рішення органу опіки про надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, або виписка із обліково-статистичної картки; копія свідоцтва про смерть батьків.
Діти шахтарів – довідка гірничого підприємства із вказаним стажем підземної роботи; акт про нещасний випадок, пов'язаний із виробництвом за формою Н-1; копія довідки медико-соціальної експертизи; копія свідоцтва про смерть батька (матері).
Діти учасників АТО – копія свідоцтва про смерть; документ, що підтверджує загибель (пропажу без вісти), виданий військовим формуванням, правоохоронними органами спеціального призначення, або рішення суду про признання безвісти відсутнім (оголошення померлим); копія довідки медико-соціальної експертизи.
Учасники бойових дій та їх діти – копія посвідчення учасника бойових дій; довідка органу соціального захисту про перебування на обліку в Єдиному державному реєстрі осіб, що мають право на пільги, із зареєстрованого місця проживання із посиланням на норму законодавства, згідно якої встановлено статус учасника бойових дій.
Діти загиблих майданівців – копія свідоцтва про смерть батька (матері); копія довідки або посвідчення члена сім’ї загиблого; довідка органу соціального захисту про перебування на обліку в Єдиному державному реєстрі осіб, що мають право на пільги, із зареєстрованого місця проживання із посиланням на норму законодавства, згідно якої встановлено статус члена сім’ї загиблого.

Додаткова інформація в кабінеті № 400, або за телефоном 591-51-98; 096-719-81-86.
Відділ навчально-виробничої практики та зв’язків із виробництвом.