Оголошення!

ПРОЕКТ «LINGVA.SKILLS» – БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ОСВІТЯН

 

Міністерство освіти і науки України та соціальний проект «Lingva.Skills» запрошують усіх бажаючих пройти безкоштовні онлайн-курси англійської мови. Головною специфікою проекту є активне використання мови та постійне тренування як вже засвоєного матеріалу, так і нового з урахуванням психологічних аспектів навчання. Участь у проекті безкоштовна. Час навчання вибирається самостійно. Доступні рівні:
А1 – А2 та В1 – В2. Для отримання додаткової інформації про Проект «Lingva.Skills» – можна ознайомитися з презентацією за посиланням:
http://www.hurtom.com/portal/wp-content/uploads/2016/09/Lingva.pdf
Підключення он-лайн платформи «Lingva.Skills» вимагає попередньо-складеної колективної заявки від організації, де працює цільова аудиторія Проекту. БАЖАЮЧИМ ПРИЄДНАТИСЯ до Проекту прохання подати інформацію про аппліканта (прізвище, ініціали, науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи, контактна інформація – е-mail або телефон) на кафедру «Іноземні мови» ДЕТУТ за електронною адресою: kafedraYIM@ukr.net задля оформлення такої заявки (кінцевий термін приймання заявок від апплікантів – 25.04.2017 р.).