Оголошення!

Інформація для студентів щодо можливості часткового навчання студентів у ВНЗ Словацької Республіки.

Управління міжнародного співробітництва та європейської  інтеграції

Керівникам вищих навчальних закладів

Відповідно до Статті  1 чинної Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005-2008 словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів в вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців.

Словацька Республіка забезпечить українським громадянином;
- Безкоштовне навчання;
- Виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів  у Словацькій Республіки;
- Проживання у студентських гуртожитках.
МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірників (перший пакет документів – оригінали, другий – копії ).
Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна,
Міністерство освіти і науки України,
Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції,
Примітка: «Стипендії на короткотермінове навчання в Словацькій Республіці 2017»