Оголошення!

27 квітня 2017 р. в рамках святкування загальноєвропейського професійного свята «EUROPEAN SUPPLY CHAIN DAY» кафедрою «Логістика та загальноекономічні знання» було проведено Круглий стіл на тему: «Проблеми та перспективи розвитку логістики». На даний захід були запрошені спікери – провідні експерти сфери логістики наступних компаній: «Логістична майстерня», «GOOD LOGISTICS», «ДІАЛОГІСТИКА».

Круглий стіл було розпочато із вступного слова зав. кафедри «Логістика та загальноекономічні знання» Кучерук Галини Юріївни, яка відзначила логістику як діяльність для людей з аналітичним типом мислення, які можуть представляти схеми постачань, процеси ведення бізнесу та оперативно знаходити шляхи їх реалізації і «марити» логістикою.

Метою зустрічі стало знайомство майбутніх бакалаврів-менеджерів і магістрів-логістів з цікавими напрямками діяльності зазначених компаній, а також із знаннями, якими повинен володіти майбутній логіст. Так, на зустрічі з майбутніми спеціалістами виступив директор ТОВ «Логістична майстерня» Маєвський Валентин Анатолійович, який зазначив, що не зважаючи на кризу в країні, фахівці сфери логістики наразі є затребуваними і така тенденція на ринку праці збережеться і надалі.
Від компанії ТОВ «GOOD LOGISTICS» директор по стратегічному плануванню Околович Роман, який розповів про діяльність своєї компанії в секторі міжнародної логістики, що співпрацює з підприємствами декількох видів транспорту. Разом із Романом Околовичем в складі делегації була присутня директор з розвитку Тимощук Наталія, яка зауважила, що являє собою логістика в теорії і на практиці, розповіла про основні складові глобальної логістики та зазначила навики, необхідні майбутнім фахівцям-логістам.
З огляду на те, що професія логіста дуже перспективна і затребувана професія, круглий стіл дав можливість студентам співставити свої теоретичні знання з реальними вимогами, які пред’являються до фахівців-логістів в логістичних компаніях.
А про те, що кожен спеціаліст даної галузі повинен постійно розвиватися, оскільки в логістиці, як і в мистецтві, немає межі досконалості, розповіла керівник ТОВ «Діалогістика» Пілоян Діана Едуардівна. Як практик з великим досвідом роботи та розробник і викладач тренінгових логістичних курсів, Діана Едуардівна зазначила, що логіст – це і менеджер, і економіст, і психолог, і маркетолог в одні особі.
У ході проведення круглого столу у спікерів з аудиторією виникла дискусія про якість надання освітніх послуг в сфері логістики в Україні та за кордоном, і причини виїзду потенційних студентів у ВНЗ інших країн, також зазначено необхідність включення спеціальності «Логістика» в перелік спеціальностей.
Захід пройшов в активному форматі і не залишив жодного байдужого.
Колектив кафедри «Логістика та загальноекономічні знання» сподівається, що подібні зустрічі будуть корисні майбутнім фахівцям.